Seznamka

Říká se, to nejlepší nakonec. Poslední záložku jsme proto zasvětili Mácovu nejmilovanějšímu tématu, kterým je láska. Tak, jako někteří milují peníze nebo obdiv, Máca miluje lásku. Ještě nedávno v jeho životě byla, ale v současné chvíli je Máca sám. Tak to ovšem nemůžeme nechat.

Máca by si moc rád našel novou holku, která by ho milovala a kterou by miloval on. Sám k tomu dodává: „Lidi mi říkaj, že zdravá holka do toho nepůjde. Dobře si uvědomuju, že jí nemůžu s ničim pomáhat a hodně často kvůli tomu brečim. Ale přitom musim někoho mít! Samotnýmu je mi hodně smutno, třeba když vidim někde venku procházet se nějaký páry nebo když vidim někoho na vozíku, jak chodí s někym normálnim, šíleně mě to nakopává. Kdybych neznal nějaký vozíčkáře, co to už dokázali, tak se už houpu někde na provaze. To mi dává odvahu, ti kámoši, který už dokázali najít si nějaký partnerky. To mě nutí jít dál a nezastavovat se.“

Tak co, najde se nějaká? Tenká, plnoštíhlá, zdravá nebo ne, hlavně, aby byla pro Mácu ta pravá. Máca se sice nemůže sám hýbat, ale to neznamená, že nedokáže vaším světem pohnout! Vyzýváme proto všechny nezadané dámy, ženy i dívky: pokud se ráda projíždíte nebo procházíte, milujete přírodu a život se vším, co k němu patří a pokud vás Máca zaujal, ani na chvíli neváhejte, napište nebo zavolejte a pozvěte ho na rande.